16 czerwca 2014

30 min

Szybka wrzuta szybkiego bazgroła, którego zmalowałam w chyba 30 minut w pracy, pomiędzy wektorowymi ilustracjami, które wymęczają mnie psychicznie :P


Mega krzywuska ale wybaczcie jej to :D

4 komentarze:

 1. wspaniała praca! czemu ja tak nie umiem? :((

  OdpowiedzUsuń
 2. Wybaczamy jej bo i tak wyszła na prawdę ciekawie:) Pozdrawiam i mam może jeszcze taką malutką prośbę. Bo ze względu na to, ze masz duże doświadczenie, a ja jestem amatorką to byłoby miło jakbyś obejrzała moje prace i może zostawiła jakąś dobrą radę. Byłabyś mi na prawde niezwykle pomocna a ja wdzięczna.

  kopytkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Jako, że cenię ciebie bardzo jak blogerkę to chciałabym bardzo, nominować cię i zaprosić do wzięcia udziału w akcji na moim blog pt.: "moja pracownia". Wierzę, że zarówno czytelnicy jak i ja byli by bardzo ciekawi gdyby zobaczyli taki post. Będzie mi bardzo miło jak chociaż wejdziesz na bloga i zobaczysz całą akcję. To nic wielkiego jednak dzięki tobie i współpracy innych blogerów może wyjść na prawdę ciekawie. O efektach całej pracy zamierzam stworzyć magazyn, który później będzie opublikowany. Dlatego myślę, że warto wziąć udział i jeszcze raz zachęcam. Więcej informacji na moim blogu.

  Pozdrawiam. kopytkowa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie martw sie,nie widac tej krzywizny. Wow, wielkie usta tak ponętne. :D

  OdpowiedzUsuń