6 października 2015

Inktober #3, #4, #5, #6

Zgodnie z postanowieniem ciągle trwam w projekcie i na bieżąco wrzucam swoje wypociny na swój Instagram
Zazwyczaj jednak ograniczam się do jednego rysunku na dzień, tutaj za to zbiorczo będę wrzucać wszystko, co udaje mi się w tym czasie napłodzić i co w miarę nadaje się do pokazania ;) O dziwo takie szkicowanie i bawienie się 'tuszem' bardzo relaksuje i jest miłą odmianą po całym dniu pracy na tablecie, przez co nie kończy się to na jednym rysunku dziennie.

Jak na złość jednak musiałam oczywiście zrobić sobie krzywdę i uszkodziłam sobie kciuk prawej ręki :D Oderwałam sobie prawie połowę pazura i boli to jak cholera, skutecznie utrudniając jakiekolwiek rysowanie, nie mówiąc o dokładnym lineracie, bo nie jestem w stanie trzymać pewnie narzędzi. Także, nie dość, że ćwiczę swoje mentalne ograniczenia, to jeszcze próbuję przemóc fizyczny ból :D Co za wspaniałe doskonalenie własnego ja :P

#3#4


#5


#6Narysowałam robota, koniec świata :D 
Ogólnie takie wyzwanie to tez dobra okazja do po obcowania sobie z różnymi narzędziami, przynajmniej w moim wypadku, bo nagromadziłam tego sporo - różne rodzaje cienkopisów, piórek czy markerów. Następnym razem może wrzucę do posta też jakieś info o przyborach, którymi się posługuję.

5 komentarzy:

 1. Zacne rysunki :) nawet Totoro się znalazł.. co do Twojego palca, to śmiać mi się chce, bo mam to samo tyle, ze na lewej ręce :< od wczoraj łażę z zaklejonym plastrem :F boli jak nie wiem co. Pozdro:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ło, te mi się bardzo podobają :D Nie wybiorę ulubionego, wszystkie są mega.
  Nie jesteście jedyne z kontuzją ręki, mi się porobiły pęcherze w miejscach, w których trzymam ołówek. Rysowanie boli XD
  Zazdroszczę, sama nie mam czasu na inktober, a bardzo się na niego cieszyłam. Za dużo rysunków w międzyczasie. Chociaż... może uda mi się nadrobić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham Twoje prace, te są naprawdę świetne! Wszystkie poproszę do wydruku i oblepię każdą ścianę w domu. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne prace. Z resztą jak zwykle. Cudowne
  Pozdrawiam
  http://kociepelko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ochh, Totoro taki uroczy! <3 Zazdroszczę wytrwałości, ja już przegapiłam dwa inktoberowe dni.

  OdpowiedzUsuń